Akademia Spa

0 +

na rynku

Ozi SPA & Wellness Academy

Ozi Spa & Beauty Academy to placówka szkoleniowa zajmująca się kształceniem terapeutów spa & wellness w zakresie masaży klasycznych, ajurwedyjskich, orientalnych oraz prowadzeniem szkoleń branży SPA.

Ozi SPA & WELLNESS to marka istniejąca sześć lat , powstała z pasjii, miłości i wdzięczności oraz z idei dwóch osobowości, które wnoszą nowe spojrzenie na człowieka jako połączenia ciała, duszy i ducha. W takim holistycznym podejściu utworzyliśmy Ozi SPA & Wellness Academy – instytut szkoleniowy mający na celu upowszechnienie wiedzy i wieloletniego doświadczenia twórców marki.

Jesteśmy jednostką szkoleniową posiadającą wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.06/00099/2021.

Nasza kadra

Kadra

Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni terapeuci spa i masażyści.

masażystka, szkoleniowiec

Anna

Dyplomowana terapeutka wellness & spa o specjalności masaży ajurwedyjskich i orientalnych, masażystka, szkoleniowiec. Współzałożycielka marki Ozi Spa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu gabinetów odnowy biologicznej i spa m.in., Biointus – gabinet biorezonansu i odnowy biologicznej, Arabic Day Spa, Ozi Spa Luxury w Hotel Alter, Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin, szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

masażysta, szkoleniowiec

Ozgur

Absolwent Akademii WF z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie hotelarskim i spa w Turcji w luksusowych hotelach m.in.: Diamond Of Bodrum, Voyage Bardakci Bodrum, Virgin Hotel Bodrum, Sueno Beach Hotel Side. Zdobywał doświadczenie współpracując ze znakomitymi masażystami i terapeutami z Bali, Tajlandii i Chin. Ma w swoim dorobku rozwój jednego z najlepszych spa we wschodniej Polsce – Ozi Spa Luxury w Hotel Alter w Lublinie. Mistrz masażu tureckiego i rytuału hammam. Współzałożyciel marki Ozi Spa i szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

Messenger