FAQ

Pytania klientów

Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie? Chętnie rozwiejmy wszystkie Wasze wątpliwości. Napisz do nas lub zadzwoń. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać maksymalnie w ciągu 48 godzin.

F a q

Ze względu na COVID-19 oraz dla komfortu wszystkich Gości strefy Ozi Spa & Wellness, prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerem telefonu:
+48 661 575 121
lub mailowo: [email protected]

Istnieje możliwość anulacji terminu wizyty na 12 godzin przed planowaną godziną zabiegu bez ponoszenia kosztów. W przypadku anulowania zabiegu na 6 godzin przed planowaną wizytą Ozi Spa zastrzega sobie prawo do obciążenia 50% wartości zabiegu, a gdy anulacja nastąpi w czasie krótszym niż 6 godzin do momentu planowanego zabiegu – 100% wartości zabiegu. Ozi Spa zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia.
Rezerwacja zabiegów jest ważna do 15 minut po umówionym terminie. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 15 minut od umówionego terminu rezerwacji Ozi Spa zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji lub skrócenia czasu zabiegu bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.
Messenger