Masaż Abhyanga

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Kurs skierowany jest do osób, które znają podstawy masażu i pragną rozwijać swoje umiejętności w kierunku masaży ajurwedyjskich, zaczynając od podstawowego masażu Abhyanga. Na kursie dowiesz się jakie są ogólne zasady masażu ajurwedyjskiego, jakie oleje stosuje się do masażu, jakie łóżka najlepiej sprawdzają się w masażach ajurwedyjskich. Poznasz podstawowe techniki masażu abhyanga oraz naszą autorską wersję tego masażu, który zdobył niesamowitą popularność wśród naszych klientów, nawet pochodzenia hinduskiego, skąd pochodzi ajurweda. Odkryjesz wiele szczegółów mających wpływ na zadowolenie klienta. Skorzystasz z doświadczenia trenerów, którzy spędzili wiele lat pracując w hotelach i dziennych SPA w kraju i za granicą. Dowiesz się jak właściwie wyposażyć i przygotować gabinet, żeby spełniał wymogi ajurwedyjskiego gabinetu masażu.

PROGRAM SZKOLENIA:

  • filozofia Ajurwedy
  • charakterystyka pracy w ajurwedyjskim SPA
  • elementy właściwie przygotowanego gabinetu do masażu abhayanga
  • intensywne ćwiczenia praktyczne

PROWADZĄCY SZKOLENIE

ANNA NIEDŹWIECKA

ANNA NIEDŹWIECKA

masażystka, szkoleniowiec

Dyplomowana terapeutka wellness & spa o specjalności masaży ajurwedyjskich i orientalnych, masażystka, szkoleniowiec. Współzałożycielka marki Ozi Spa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu gabinetów odnowy biologicznej i spa m.in., Biointus – gabinet biorezonansu i odnowy biologicznej, Arabic Day Spa, Ozi Spa Luxury w Hotel Alter, Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin, szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

OZGUR ILERTEN

OZGUR ILERTEN

masażysta, szkoleniowiec

Absolwent Akademii WF z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie hotelarskim i spa w Turcji w luksusowych hotelach m.in.: Diamond Of Bodrum, Voyage Bardakci Bodrum, Virgin Hotel Bodrum, Sueno Beach Hotel Side. Zdobywał doświadczenie współpracując ze znakomitymi masażystami i terapeutami z Bali, Tajlandii i Chin. Ma w swoim dorobku rozwój jednego z najlepszych spa we wschodniej Polsce – Ozi Spa Luxury w Hotel Alter w Lublinie. Mistrz masażu tureckiego i rytuału hammam. Współzałożyciel marki Ozi Spa i szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

Postaw na doświadczenie
i wieloletnią praktykę
naszych instruktorów!

Zdobywaj wiedzę i umiejętności od najlepszych !

UCZESTNICY SZKOLENIA:

Szkolenie skierowane jest głównie do masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów, instruktorów odnowy biologicznej, studentów i słuchaczy tychże kierunków, jak również do osób początkujących, mających ukończony kurs masażu klasycznego.

KAMERALNE GRUPY

4-6

 UCZESTNIKÓW

szkolenie REALIZOWANe JEST W KAMERALNEJ GRUPIE
4-6 UCZESTNIKÓW LUB W TRYBIE INDYWIDUALNYM

MIEJSCE SZKOLENIA:

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbędą się
w Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin – ul. Zamojska 30, 20-014 Lublin

TRYB SZKOLENIA:

JEDNODNIOWE SZKOLENIE

GRUPOWY – sobota, niedziela lub inne dni tygodnia
INDYWIDUALNY – organizowany na zlecenie w dogodnym dla klienta terminie

CERTYFIKATY/DYPLOMY:

Każdy uczestnik otrzymuje firmowy certyfikat ukończenia szkolenia
w języku polskim i angielskim.

Cena za szkolenie:
1290 zł

Dołącz do grona profesjonalistów z Ozi Spa & Wellness Academy
Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KILKU SZKOLENIACH?

Zapytaj o pakiety, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę szkoleniową z promocyjną ceną.

Messenger