Menu spa

Ozi Spa & Wellness

Z a b i e g i

Wyjątkowa strefa Ozi Spa & Wellness to idealna przystań  dla ciała i ducha. Czerpiemy inspiracje z bogactwa kultury Bliskiego  Wschodu i Orientu, a naszą specjalnością są zabiegi orientalne  i ajurwedyjskie. Połączenie autorskich zabiegów, przyjaznej  atmosfery i nowoczesnych wnętrz to gwarancja wyjątkowych  doznań dla ciała i ducha. 

Masaże Ajurwedyjskie I Orientalne

Pakiety Dla Jednej Osoby

Rozpieść swoje zmysły

Pakiety Dla Dwojga

Niezapomniany czas we dwoje

Masaże

Zabiegi Na Twarz

Zabiegi Na Ciało

Rytuał Kobido Up Z Tapingiem Twarzy

Opinie klientów

p. Aleksandra

To pierwsze Spa, w którym poczułam się zrelaksowana po sesji masażu. Chwila wyciszenia i intensywny masaż Abhyanga sprawiły, że poczułam się odprężona. Myślę, że to idealny pomysł na chwilę dla siebie albo prezent dla bliskiej nam osoby 🙂 Polecam.

p. Agnieszka

Nie spotkałam dotąd, a korzystałam już z usług wielu masażystów, takiej szkoły i technik jakie prezentuje Ozi, skromny o wysokiej kulturze osobistej i cudownym dotyku. Chciałoby się sparafrazować słowa A.Mickiewicza i powiedzieć, "Masażystów było wielu, ale żaden nie śmiał stanąć przy ...Ozim". Polecam

p. Anna

Wykonany masaż relaksacyjny w Ozi Spa Arche Lublin był dla mnie cudowną chwilą odprężenia i przyjemności. Dziękuję i polecam 🙂

  Promocje

  U nas przez cały rok możesz korzystać z rabatów i zniżek. Naszą ofertę promocyjną staramy się regularnie modyfikować po to, aby każdy z Was znalazł w niej coś dla siebie. 

  Promocje

  MASAŻ
  AJURWEDYJSKI

  do końca grudnia tylko

  280 PLN

  WSZYSTKIE
  ZABIEGI

  na hasło OziSpa Arche

  5% TANIEJ

  KOBIDO UP
  z formułą kolagenową

  do 15 grudnia

  280 PLN

  Messenger