Masaże

Masaż Świecą 

280zł

/ 50 minut
Masaż ciała świecą z czystego, naturalnego masła shea z dodatkiem naturalnego olejku  zapachowego. 

Antycellulitowy Masaż Bańką Chińską Ozi Spa

150zł

/ 40 minut

Masaż brzucha, ud i pośladków specjalnymi technikami według Oziego. Wykonany w ten sposób masaż pozwala zredukować cellulit (w każdym  stadium zaawansowania), ujędrnić i wymodelować sylwetkę. 

Masaż Gorącą Czekoladą 

280zł

/ 50 minut
Masaż rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły sprawia, że wydzielają się endorfiny,  które są hormonami szczęścia. Nadaje skórze pięknego zapachu. 

Masaż Klasyczny Częściowy Ozi Spa
(Kark-bark-plecy-głowa-dłonie)

130zł

/ 25 minut

Nasz autorski masaż klasyczny- pomocny zwłaszcza w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie  psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni oraz napięciowe bóle głowy. Masujemy technikami bazującymi na doświadczeniu Oziego. 

Masaż Klasyczny / Relaksacyjny Całościowy Ozi Spa

240zł

/ 50 minut

Nasz autorski masaż całego ciała na bazie masażu szwedzkiego w połączeniu technik blisko i dalekowschodnich i doświadczeniu Oziego. Głęboko relaksujący i odprężający.

Masaż Sportowy 

280zł

/ 50 minut
Jest intensywnym masażem stosowanym przed lub po aktywności fizycznej. Celem  masażu jest przygotowanie mięśni do aktywności lub regeneracja po wysiłku  sportowym. Techniki są dobierane indywidualnie. 

Masaż Twarzy 

160zł

/ 30 minut
W wyniku masażu twarzy skóra nabiera zdrowego koloru, co wskazuje na pobudzenie  krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra jest lepiej dotleniona

Masaże Ajurwedyjskie I Orientalne

Pakiety Dla Jednej Osoby

Rozpieść swoje zmysły

Pakiety Dla Dwojga

Niezapomniany czas we dwoje

Masaże

Zabiegi Na Twarz

Zabiegi Na Ciało

Rytuał Kobido Up Z Tapingiem Twarzy

Messenger