Zadbamy o Twój

relaks

Jeśli jesteś koneserem masażu lub pragniesz po prostu zrelaksować się
w dobrych rękach, to zapraszamy do naszego spa.

Ozi spa

Witaj w Ozi SPA!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy miejsca relaksu z ofertą masaży i innych zabiegów, które zdobyły największą popularność wśród naszych dotychczasowych Klientów. Selekcjonujemy wszystkie kosmetyki używane w naszym salonie, by były jak najbliżej Natury. Mamy pewność, że nasza oferta wzbudzi Państwa ciekawość.

Menu SPA

Ozi Spa

Połączenie autorskich zabiegów, przyjaznej atmosfery i nowoczesnych wnętrz to gwarancja wyjątkowych doznań dla ciała i ducha.

Sklep

W naszym sklepiku znajdziecie kosmetyki takich marek jak Duolife czy Sothys,
a także nasze autorskie produkty.

S k l e p

29,00 

Opinie klientów

p. Aleksandra

To pierwsze Spa, w którym poczułam się zrelaksowana po sesji masażu. Chwila wyciszenia i intensywny masaż Abhyanga sprawiły, że poczułam się odprężona. Myślę, że to idealny pomysł na chwilę dla siebie albo prezent dla bliskiej nam osoby 🙂 Polecam.

p. Agnieszka

Nie spotkałam dotąd, a korzystałam już z usług wielu masażystów, takiej szkoły i technik jakie prezentuje Ozi, skromny o wysokiej kulturze osobistej i cudownym dotyku. Chciałoby się sparafrazować słowa A.Mickiewicza i powiedzieć, "Masażystów było wielu, ale żaden nie śmiał stanąć przy ...Ozim". Polecam

p. Anna

Wykonany masaż relaksacyjny w Ozi Spa Arche Lublin był dla mnie cudowną chwilą odprężenia i przyjemności. Dziękuję i polecam 🙂

  Latest Blog & Articles

  A r t i c l e s

  Duis dictum vestibulum ante vitae ullamcorper. Phasellus ullamcorper odio vitae eleifend ultricies lectus orci congue magna in egestas nulla libero non nisla.

  Przełamujemy stereotypy na temat masażu  

  Terapeuta w holistycznym spa

  Masaż kobido z tapingiem estetycznym

  Antycellulitowy masaż bańką chińską

  Messenger