O nas

An Incredible Spa Experience

Duis dictum vestibulum ante vitae ullamcorper. Phasellus ullamcorper odio vitae eleifend ultricies lectus orci congue magna in egestas nulla libero nontiam efficitur in arcut lacinia donec scelerisque enim non dictum aliquet.
Purina Owner

1998

Duis dictum vestibulum ante vitae ullamcorper. Phasellus ullamcorper odio vitae eleifend ultricies lectus orci congue magna in egestas nulla libero nontiam efficitur.

Awards

Our Specialist

Witaj w Ozi SPA!

OZI SPA jest wyjątkowym miejscem w Lublinie , gdzie zaznasz wytchnienia od codziennego tempa życia. Odczujesz magię troskliwego dotyku w czasie masażu. Zadbasz i wypielęgnujesz swoje ciało. Dodatkowo możesz je wyrzeźbić. Wszystko po to, byś poczuł się lepiej we własnym ciele i wyszedł od nas odprężony i zadowolony.

Twoje dobre samopoczucie jest dla nas misją. Stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość usług. Kosmetyki i oleje używane do zabiegów pochodzą ze sprawdzonych źródeł, trzymamy się zasady, by były one jak najbardziej zbliżone do natury. Atmosfera jaką tworzymy wokół zabiegów i masaży daje uczucie relaksu. Przyjemny zapach, odpowiednie światło, kojąca muzyka, egzotyczne smaki herbat i kaw, a następnie rozluźniający dotyk to doznania wszystkich zmysłów jakich możesz u nas zakosztować…wystarczy otworzyć drzwi i wejść do krainy OZI SPA w Lublinie…

0 +

na rynku

0 +

zadowolonych klientów

0 +

wykonanych zabiegów

0 +

specjalistów

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem, który w ciągu ostatnich kilku lat pomógł tysiącom osób
skutecznie się zrelaksować i odetchnąć od codzienności.

Z e s p ó ł

masażystka, szkoleniowiec

Anna Niedźwiecka

Dyplomowana terapeutka wellness & spa o specjalności masaży ajurwedyjskich i orientalnych, masażystka, szkoleniowiec. Współzałożycielka marki Ozi Spa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu gabinetów odnowy biologicznej i spa m.in., Biointus – gabinet biorezonansu i odnowy biologicznej, Arabic Day Spa, Ozi Spa Luxury w Hotel Alter, Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin, szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

masażysta, szkoleniowiec

Ozgur Ilerten

Absolwent Akademii WF z kilkunastoletnim doświadczeniem w biznesie hotelarskim i spa w Turcji w luksusowych hotelach m.in.: Diamond Of Bodrum, Voyage Bardakci Bodrum, Virgin Hotel Bodrum, Sueno Beach Hotel Side. Zdobywał doświadczenie współpracując ze znakomitymi masażystami i terapeutami z Bali, Tajlandii i Chin. Ma w swoim dorobku rozwój jednego z najlepszych spa we wschodniej Polsce – Ozi Spa Luxury w Hotel Alter w Lublinie. Mistrz masażu tureckiego i rytuału hammam. Współzałożyciel marki Ozi Spa i szkoleniowiec w Ozi Spa & Wellness Academy.

masażystka, fizjoterapeutka

Sidar Yanik

Dyplomowana fizjoterapeutka Uniwersytetu im. Wincentego Pola w Lublinie, masażystka. Młoda i ambitna terapeutka, która zaczynała nabywać kwalifikacje pracując w tureckim centrum fizjoterapii dla dzieci Ilk Doganay Special Education and Rehabilitation Center w Denizli. Absolwentka Ozi Spa & Wellness Academy w Polsce, masażystka w Ozi Spa Luxury w Hotel Alter i obecnie w Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin.

masażysta

Mustafa Senkaya

Student fizjoterapii na Uniwersytecie im. Wincentego Pola w Lublinie, absolwent Ozi Spa & Wellness Academy. Doświadczenie w masażach zaczynał w tureckim hotelu, był masażysta w Ozi Spa Luxury w Hotel Alter, o Ozi Spa & Wellness w Arche Hotel Lublin.

Zapytaj o rezerwację

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług (wieczór panieński, spotkania integracyjne, vouchery prezentowe), zapraszamy do rezerwacji terminów.

Pytania klientów

Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie? Chętnie rozwiejmy wszystkie Wasze wątpliwości. Napisz do nas lub zadzwoń. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać maksymalnie w ciągu 48 godzin.

F a q

Ze względu na COVID-19 oraz dla komfortu wszystkich Gości strefy Ozi Spa & Wellness, prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerem telefonu:
+48 661 575 121
lub mailowo: [email protected]

Istnieje możliwość anulacji terminu wizyty na 12 godzin przed planowaną godziną zabiegu bez ponoszenia kosztów. W przypadku anulowania zabiegu na 6 godzin przed planowaną wizytą Ozi Spa zastrzega sobie prawo do obciążenia 50% wartości zabiegu, a gdy anulacja nastąpi w czasie krótszym niż 6 godzin do momentu planowanego zabiegu – 100% wartości zabiegu. Ozi Spa zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia.
Rezerwacja zabiegów jest ważna do 15 minut po umówionym terminie. W przypadku spóźnienia się Gościa powyżej 15 minut od umówionego terminu rezerwacji Ozi Spa zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji lub skrócenia czasu zabiegu bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.
Messenger